Serwis

Buzil - Perfectly clean for sure

Firma Buzil zajmuje czołową pozycję na rynku dzięki innowacyjności i nowym rozwiązaniom. Na każdym etapie działalności – od badań i rozwoju poprzez produkcję, sprzedaż i dystrybucję po szkolenia oraz serwis – firma oferuje swoim klientom kompleksowy pakiet roztworów myjących. Ten łańcuch usług zaczyna się od rozpoznania trendów i przyszłościowych technologii oraz ich transferu do ekonomicznych, ekologicznych i zorientowanych na serwis usług i produktów. W rezultacie Buzil zawsze prezentuje najnowsze tendencje. Ponieważ firmie zależy na zainteresowaniu nabywców nowymi koncepcjami i rozwiązaniami, znacząca część pracowników w ścisłej współpracy z klientami zajmuje się rozwojem i optymalizacją produktów.

Buzil oferuje swoim klientom dobrze opracowaną paletę produktów, indywidualne rozwiązania i kreatywne koncepcje. Oprócz najwyższej jakości produktów czyszczących i pielęgnacyjnych przeznaczonych do utrzymania czystości w budynkach i profesjonalnego czyszczenia przemysłowego oferujemy również wyjątkowe rozwiązania w dziedzinie przemysłowego czyszczenia i wstępnej obróbki części oraz chemii procesowej. Ponadto, w ramach budowania marki własnej, w ścisłej współpracy z naszymi klientami realizujemy ich wszelkie wymagania dotyczące produktów.

Jako kompetentnego specjalistę w rozwiązywaniu problemów i niezawodnego partnera firmę Buzil wyróżniają, oprócz wysokiej klasy produktów, kompleksowe usługi serwisowe. O naszym i Twoim sukcesie decyduje nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży, lecz przede wszystkim pasja naszych specjalistów do ich zawodu.