Firma

Od 110 lat innowacyjny partner w zakresie perfekcyjnej czystości

Ponad 140 specjalistów pod jednym dachem, eksport do ponad 35 krajów i doświadczenia z obecności na całym świecie. Buzil zalicza się do wiodących i wyznaczających nowe trendy producentów na rynku nowoczesnych środków utrzymania czystości, pielęgnacji i dezynfekcji. Oprócz filii w Polsce i biur sprzedaży w Europie, istnieje również oddział w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Niezależnie czy chodzi o profesjonalne czyszczenie obiektów, rozwiązania dla przemysłu, hotelarstwa, szpitalnictwa, mając długoletnie tradycje produkujemy wysokiej jakości rozwiązania dla profesjonalnych zastosowań, a także dla specjalnych oczekiwań klienta w zakresie marki własnej.

Podstawą sukcesu jest przede wszystkim wysoka innowacyjność. Ponad 10% pracowników koncentruje się – stale i w ścisłej współpracy z klientami – na opracowywaniu i optymalizacji produktów.

W rezultacie powstają produkty będące inteligentnym połączeniem wysokiego bezpieczeństwa, efektywności oraz zrównoważonego rozwoju, wyznaczające nowe standardy jakościowe w branży.