Kariera

Dołącz do zespołu Buzil!

Buzil jest kompetentnym specjalistą w rozwiązywaniu problemów i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej klasy, efektywne czyszczenie w niemal wszystkich obszarach. Bazując na ponad 100-letnim doświadczeniu stale opracowuje, produkuje i dystrybuuje nowe produkty do czyszczenia i pielęgnacji, które spełniają najwyższe wymagania. Oprócz niemieckiej siedziby w Memmingen przedsiębiorstwo ma rozbudowaną silną międzynarodową sieć oddziałów i biur sprzedaży.

Jako firma o międzynarodowym zasięgu, z główną siedzibą w Niemczech, zapewniamy naszym pracownikom idealne warunki do osobistego i zawodowego rozwoju. Pozostawiamy nie tylko przestrzeń do samodzielnej pracy i własnych koncepcji, lecz jako firma rodzinna oferujemy również kulturę korporacyjną, której fundamentami są uczciwość, respekt, poszanowanie wartości i otwarty dialog. Dzięki elastycznej polityce kadrowej pomagamy naszym pracownikom pogodzić życie zawodowe z rodzinnym, prowadząc w tym celu otwarty dialog.

„Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są gwarantem sukcesu firmy. Dlatego aktywnie pracujemy nad rozwijaniem zorientowanej na fazy życia polityki firmy”.

Isabell Janoth, dyrektor zarządzająca

Więcej informacji

Aktualne oferty pracy