Nasze wartości

Wartości firmy Buzil – podstawa naszego sukcesu

Naszym założeniem jest znalezienie idealnego rozwiązania na potrzeby każdego zadania. 

Niezależnie od tego, czy chodzi o profesjonalne czyszczenie budynków, czy też o rozwiązania dla przemysłu, hotelarstwa, gastronomii i ośrodków opieki, mające długie tradycje przedsiębiorstwo z siedzibą w Memmingen projektuje, produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości rozwiązania do niemal wszystkich zastosowań oraz, na specjalne życzenie klientów, przygotowuje asortyment produktów firmowanych marką własną klienta.

Podstawą naszego sukcesu jest w pierwszej kolejności wysoka innowacyjność: Ponad dziesięć procent pracowników koncentruje się stale – i w ścisłej współpracy z klientami – na opracowywaniu i optymalizacji produktów. 

W rezultacie następuje inteligentne połączenie wysokiego poziomu bezpieczeństwa, efektywności i zrównoważonego rozwoju. Znajduje ono zastosowanie w roztworach myjących, które wyznaczają nowe standardy jakościowe. 

W firmie Buzil nie dążymy do utrzymania status quo. Naszym celem jest znalezienie idealnych rozwiązań. Chcemy się stale rozwijać, realizując ambitne cele: dzięki najlepszym produktom i usługom zamierzamy osiągnąć rentowny wzrost. Również wewnątrz firmy wciąż dążymy do opracowania najefektywniejszych rozwiązań. Chcemy zaoferować naszym pracownikom wyjątkowe możliwości rozwoju i kariery. Dlatego, kierując się koncepcją holistyczną, codziennie pracujemy nad wytyczającymi nowe kierunki rozwiązaniami w zakresie czyszczenia.

Innowacyjne produkty, usługi i procesy stanowią podstawę długoterminowego rentownego wzrostu. Podstawowym czynnikiem sukces firmy są ludzie. Nasi pracownicy myślą i działają jak zaangażowani przedsiębiorcy, których celem jest opracowanie najwyższej jakości rozwiązań. Podsumowując: w firmie Buzil zapewniamy perfekcyjną czystość, która przynosi trwałe korzyści.

Miarę naszego myślenia i postępowania odzwierciedlają wartości firmy. Są one kwintesencją tego, co łączy naszą teraźniejszość z przyszłością.

Fundamentem naszego sukcesu są otwarty dialog, uczciwość, wydajność, szacunek, poszanowanie wartości, niezawodność, rzetelność, zorientowanie na klienta, wsparcie, odpowiedzialność i świadomość ekologiczna. Te idee przyświecają nam w naszych codziennych działaniach, relacjach z klientami oraz partnerami biznesowymi, w pracy zespołu i współdziałaniu.