Firma

Od 110 lat innowacyjny partner w zakresie perfekcyjnej czystości

Ponad 140 specjalistów pod jednym dachem, eksport do ponad 35 krajów i doświadczenia z obecności na całym świecie. Buzil zalicza się do wiodących i wyznaczających nowe trendy producentów na rynku nowoczesnych środków utrzymania czystości, pielęgnacji i dezynfekcji. Oprócz spółek zależnych w Polsce, filii w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i biur sprzedaży we Beneluxu i Bałkański Buzil aktywny jest także w Azji Południowo-Wschodniej, od kiedy w 2013 roku założono w Indiach spółkę joint venture Buzil Rossari Pvt. Ltd.

Niezależnie czy chodzi o profesjonalne czyszczenie obiektów, rozwiązania dla przemysłu, hotelarstwa, szpitalnictwa, mając długoletnie tradycje produkujemy wysokiej jakości rozwiązania dla profesjonalnych zastosowań, a także dla specjalnych oczekiwań klienta w zakresie marki własnej.

Podstawą sukcesu jest przede wszystkim wysoka innowacyjność. Ponad 10% pracowników koncentruje się – stale i w ścisłej współpracy z klientami – na opracowywaniu i optymalizacji produktów.

W rezultacie powstają produkty będące inteligentnym połączeniem wysokiego bezpieczeństwa, efektywności oraz zrównoważonego rozwoju, wyznaczające nowe standardy jakościowe w branży.