Zapraszamy do refleksji

 

Najwyższa jakość czyszczenia i gwarancja zrównoważonego rozwoju.​
Ekologiczna postawa bez rezygnacji z wydajności i skuteczności czyszczenia.

 

To jest przewaga, jaką Planta wnosi podczas współpracy z klientami.

 

Badania rynku dowodzą: klienci firm świadczących usługi sprzątania coraz częściej wybierają przyjazne środowisku rozwiązania w zakresie sprzątania i higieny. Dzięki serii Planta doskonale spełniasz wymagania swoich klientów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Cały asortyment produktów posiada co najmniej jeden znak ekologiczny.

Przed/po

 

Po ponad 20 latach Planta wchodzi na rynek w marcu 2023 roku ze świeżym designem i nowymi produktami. W trakcie tej konwersji zmienią się również nazwy produktów. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie będą nazwy produktów od marca 2023 roku, kliknij w przycisk poniżej.

Nasz zrównoważony rozwój jest certyfikowany

Firma Buzil, producent marki Planta, otrzymała od EcoVadis platynową nagrodę. Potwierdza to, że nasze działania chronią środowisko i zdrowie, a także oszczędzają zasoby. EcoVadis to najbardziej zaufany na świecie rating zrównoważonego rozwoju dla firm.

Cały asortyment produktów posiada co najmniej jedno oznakowanie ekologiczne. Oznakowanie EU Ecolabel zostało wprowadzone przez Komisję Europejską w 1992 roku. Wskazuje one produkty bardziej przyjazne środowisku i zdrowsze niż porównywalne towary. Austriacki Ecolabel także znakuje produkty według podobnej procedury.

Portret ekspertów ds. ekologii

Gama produktowa Planta pomaga profesjonalnym firmom sprzątającym spełnić potrzeby swoich klientów w zakresie obsługi i zrównoważonego rozwoju. Patrząc na wydajność sprzątania, zdajemy sobie sprawę, że wszystko jest możliwe. Nieskazitelny połysk, szybkie schnięcie bez smug, łatwe rozpuszczanie kamienia czy jedwabiście lśniący film ochronny. W sumie produkty Planta posiadają takie właściwości:

Produkty firmy Planta są...
... potwierdzone certyfikatem ekologicznym
... zaprojektowane w sposób zrównoważony
... bez barier i z myślą o zdrowiu
... odpowiednie do recyklingu
... tańsze niż produkty bardziej szkodliwe dla środowiska
... tak samo wydajne jak preparaty konwencjonalne​

W portretach produktów można dowiedzieć się więcej szczegółów o poszczególnych środkach.

Bycie odpowiedzialnym oznacza również kwestionowanie wielu spraw. 

 

Uważne przyglądanie się temu, jak surowce i inne zasoby są traktowane w produkcji budzi coraz większe zainteresowanie klientów i użytkowników. Jeśli ważne jest dla Ciebie, abyśmy wszyscy sumiennie korzystali z zasobów naszej Ziemi, to zapytaj o Planta.

Produkty Planta zostały zaprojektowane tak, aby można je było poddać recyklingowi.   

Ich elementy są tak często, jak jest to możliwe ponownie wykorzystywane i utrzymywane w cyklu biologicznym lub technicznym.

Dlaczego nowy design Planta jest na plus?

Planta chce jak najszybciej i bez barier językowych przekazać informacje, w jakim obszarze zastosowań dany produkt może być wykorzystany. W nowym designie to zadanie spełniają zdjęcia (1). Nowe logo (2) pokazuje, że Planta to marka zielona i przyjazna środowisku. Sygnetem (3) podkreślamy, że gospodarka okrężna jest dla nas ważnym zagadnieniem w projektowaniu produktów. Ogólnie rzecz biorąc, silna przejrzystość wizualna (4) upraszcza obsługę produktów.