Badania & Rozwój

Za każdym razem lepiej, ponieważ stale mamy przed oczami wyraźny cel: znalezienie najlepszego rozwiązania.

W 1953 roku ówczesny dyrektor zarządzający Franz Wagner założył przedsiębiorstwo Buzil. Z biegiem lat rozwinął jeden z najnowocześniejszych zakładów chemicznych w Europie. Narodziło się wówczas coś jeszcze, co właściwe jest dla naszego przedsiębiorstwa do dzisiaj: duch innowacyjności. Ponieważ sami projektujemy i wytwarzamy nasze produkty, stale szukamy czegośnowego i nie spoczywamy na laurach. Spoglądamy w przyszłość. Chcemy dostarczać naszym klientom nowe koncepcje i rozwiązania. Z tego powodu znaczna część naszych pracowników zajmuje się wyłącznie badaniami i rozwojem. Jakich produktów, o jakich właściwościach potrzebują nasi klienci? Gdzie występuje potencjał optymalizacji? Jak możemy przyczynić się do tego, aby codzienne, profesjonalne czyszczenie było jeszcze bardziej ekonomiczne, bezpieczniejsze i komfortowe?

Na te istotne pytania nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści udzielają właœciwych odpowiedzi. Z kształtującym się od dekad know-how, nowoczesną techniką i niestrudzoną pasją dbamy o perfekcyjną czystość.

Naszym celem jest znalezienie najlepszego rozwiązania. Projektujemy nasze produkty wg klarownych wytycznych. Jest to możliwe dzięki zachowaniu odpowiedniego poziomu jakości, bezpieczeństwa i odpowiedzialnego postępowania wobec ludzi i środowiska. Nie ustajemy w dążeniu do zastąpienia stosowanych surowców ekologicznymi substytutami. Bezpieczeństwo produktów to według nas nie tylko zwykła zgodność z przepisami prawnymi. Oznaczając nasze produkty, kierujemy się zasadą: „W razie wątpliwości priorytet ma bezpieczeństwo użytkownika”.