Marka własna

Jedyne w swoim rodzaju

Z naszego doświadczenia wynika, że lojalność konsumencka jest najwyższa wobec produktów sygnowanych marką własną. Znaki handlowe i etykiety marki własnej zyskują popularność na całym świecie i mają ogromny potencjał. Wyższe zyski, lepsza rozpoznawalność na tle konkurencji oraz rozwój relacji z klientami stanowią istotne aspekty przy podejmowaniu decyzji o sprzedaży produktów z etykietą marki własnej. 

Buzil – Twój Partner w projektach tworzenia produktów sygnowanych marką własną.

Jako kompleksowy dostawca zarówno dla branży usług utrzymania czystości, jak i specjalistycznych gałęzi przemysłu, firma Buzil jest specjalistą w rozwijaniu, produkcji i sprzedaży profesjonalnych chemicznych środków czyszczących i pielęgnujących. Dzięki certyfikowanemu systemowi zarządzania jakością i ochroną środowiska spełniamy wysokie standardy. Eksport do ponad 35 krajów i informacje o produktach w 25 językach dowodzą naszych międzynarodowych kompetencji. Skorzystaj z naszego doświadczenia – wspieramy Cię w procesie tworzenia Twoich indywidualnych rozwiązań.

Od wstępnej koncepcji po własny produkt.

Jeżeli masz nową koncepcję, szukasz odpowiedniego rozwiązania i zamierzasz zdobyć nowe obszary gospodarcze, promując własną markę, znajdziesz w nas idealnego partnera. Przy wyborze i opracowywaniu odpowiednich receptur uzyskasz pomoc zespołu specjalistów pracujących w naszym laboratorium. Bazując na najnowocześniejszej technologii i specjalistycznej wiedzy, nasi eksperci udzielą wsparcia na każdym etapie – od analizy produktu poprzez testy wydajnościowe i materiałowe po ostateczne dopuszczenie i rejestrację produktu. Projektujemy nie tylko pojedyncze produkty, lecz w razie potrzeby planujemy całościową koncepcję asortymentu. Jako eksperci w dziedzinie budowania strategii marki oferujemy wsparcie przy brandingu i pozycjonowaniu produktu, projektowaniu opakowań i tworzeniu istotnej dla bezpieczeństwa dokumentacji technicznej. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w przemyśle i handlu, udzielamy odpowiedzi na pytania związane z zastosowaniem produktów, dystrybucją i logistyką.

Dzięki zaawansowanym procesom produkcyjnym, bezpośrednim kanałom komunikacyjnym i szybko podejmowanym decyzjom potrafimy w ekonomiczny i elastyczny sposób wyprodukować wyroby sygnowane marką własną klienta – również w mniejszych partiach. Niezależnie od tego, czy planowane jest użycie pojemników standardowych, czy własnych projektów z zastosowaną indywidualną techniką zamykania i dozowania, jesteśmy w stanie uwzględnić wymagania naszych klientów. Bez względu na to, czego potrzebujesz, Buzil oferuje, oprócz najwyższej jakości rozwiązań produktowych, kompleksową ofertę usług. Należą do nich zarówno m.in.wstępne konsultacje, wsparcie dotyczące zastosowania i prac laboratoryjnych, jak i dostosowany do potrzeb program szkoleniowy.

Wysoce skuteczne produkty – kompleksowy serwis

  • Doradztwo dotyczące zastosowania i prac laboratoryjnych
  • Opracowywanie własnych receptur
  • Testy wydajnościowe i materiałowe
  • Dopuszczenie i rejestracja produktu
  • Wybór pojemników i sposobu pakowania
  • Dostosowanie do potrzeb urządzeń produkcyjnych i napełnienia pojemników
  • Wielojęzyczne etykietowanie
  • Dokumentacja techniczna dotycząca istotnych kwestii bezpieczeństwa
  • Serwis logistyczny i dystrybucyjny
  • Budowanie świadomości marki i pozyskiwanie klienta


Skorzystaj z naszej oferty produktów i usług – chętnie doradzimy.

 

Kontakt

BUZIL-WERK Wagner GmbH & Co. KG
Vertrieb Private Label

T +49 (0) 8331 930-6
F +49 (0) 8331 930-880 

E: privatelabel@buzil.de