NOWOŚĆ! Buz® Calc Ex G 437

Idealny odkamieniacz do urządzeń, skuteczny i jednocześnie i jednocześnie delikatny.

Występuje na kranach, w ekspresie do kawy, czajniku, bojlerze, pralce czy zmywarce – kamień jest uciążliwy, uporczywy i zmniejsza wydajność urządzeń oraz zwiększa zużycie energii, a także wygląda wyjątkowo nieestetycznie. Buzil ma rozwiązanie: odkamieniacz do urządzeń BUZ® CALX EX G 437 firmy Buzil® zwalcza nieprzyjemny osad wapienny i zapewnia, że twoje urządzenia będą działały bez zarzutu, a powierzchnie będą wyglądały idealnie czysto. 

Wysoce skuteczny, bezbarwny i bezzapachowy koncentrat do odkamieniania wszystkich popularnych urządzeń kuchennych, takich jak ekspresy do kawy, czajniki, podgrzewacze wody, jajowary, rondle itp., a także do różnych nawierzchni (np. powierzchni i armatury ze stali nierdzewnej) skutecznie i dokładnie usuwa uporczywe osady wapienne i brud. Odkamieniacz działa na bazie skutecznej kombinacji kwasu cytrynowego, mlekowego i amidosiarkowy i nie pozostawia osadów. Przy regularnym użytkowaniu zachowana jest jakość smaku, zapobiega się osadzaniu się kamienia, wydłuża się żywotność urządzeń i oszczędza się dodatkową energię. 

Jak go zastosować? W zależności od stopnia zabrudzenia należy dodać 50 - 100 ml na 1 litr wody. Trzeba również przestrzegać instrukcji producenta sprzętu gospodarstwa domowego.

BUZ® CALC EX G 437 jest dostępny w butelkach o pojemności 1 litra.

Więcej szczegółów na stronie produktu