NOWOŚĆ: BUCASAN® SANIBREEZE G 454 z aktywnym blokerem zapachów!

| Categorie:  Produkte Produkty Produits Producten Products

Środek do czyszczenia instalacji sanitarnych na bazie kwasku cytrynowego bez oznakowania

Nowość w ofercie Buzil – środek do czyszczenia instalacji sanitarnych bez oznakowania BUCASAN® SANIBREEZE G 454 na bazie kwasku cytrynowego. Wraz z nowym produktem Buzil uzupełnia portfolio produktów czyszczących stosowanych w środowiskach z obciążeniem zapachowym. Wrażliwe obszary zastosowania, np. szpitale i domy opieki, stanowią dla produktów do czyszczenia spore wyzwanie. Wraz z produktami Bucasan® Sanibreeze G 454 do instalacji sanitarnych, Drizzle® Blue SP 20 do czyszczenia powierzchni, Corridor® Cibreeze Wipe S 790 do czyszczenia podłóg i gotowym do użycia odświeżaczem powietrza Buz® Fresh Magic G 567 Buzil oferuje skuteczne rozwiązania higieniczne do przestrzeni mieszkalnych i sanitariatów.

Dzięki aktywnemu blokerowi  o świeżym cytrusowym zapachu dezodorantu BUCASAN® SANIBREEZE G 454 skutecznie i trwale usuwa brzydkie zapachy w całej strefie sanitarnej i w obszarze mokrym. Produkt może być stosowany na wszystkich materiałach i powierzchniach kwasoodpornych jak płytki ceramiczne, umywalki i miski klozetowe i jest idealnym środkiem do ceramiki sanitarnej, powierzchni chromowanych, ze stali nierdzewnej i aluminium G 454 ma zaawansowane działanie myjące i bez problemu usuwa zanieczyszczenia typowe dla sanitariatów, jak kamień, brud i pozostałości mydła. Zintegrowany efekt sperlania zapewnia połysk bez smug i bez konieczności dodatkowego suszenia oraz skutecznie chroni przed plamami wodnymi i ponownym zabrudzeniem.

BUCASAN® SANIBREEZE G 454 jest przeznaczony do stosowania z armatką pianową i maszyną jednotarczową, a od 1 maja 2019 roku jest dostępny zarówno w butelkach 1-litrowych, jak i w pojemnikach 10-litrowych.

Dalsze szczegóły na stronie produktu BUCASAN® SANIBREEZE G 454.