DRIZZLE® BLUE SP 20 - Teraz nadaje się do PMMA i zawiera aktywny bloker zapachów!

| Categorie:  Produkte Produkty Produits Producten Products

Środek do mycia powierzchni SP 20 firmy Buzil teraz z ulepszoną formułą!

DRIZZLE® BLUE SP 20 DRIZZLE® BLUE SP 20 o ulepszonej recepturze i oferuje z nowym produktem dwie istotne zalety. Znaczne obciążenia zapachowe we wrażliwych obszarach, np. w szpitalach i domach opieki, stanowią dla produktów do mycia szczególne wyzwanie. Dzięki aktywnemu blokerowi o świeżym zapachu dezodorantu brzydkie zapachy są przez środek SP 20 skutecznie i trwale usuwane. Gotowy do użycia środek do mycia natryskowego ma oprócz tego wysoką tolerancję materiałową i nadaje się także do szkła akrylowego (PMMA).

DRIZZLE® BLUE SP 20 może być uniwersalnie stosowany na wszystkich powierzchniach wodoodpornych, np. szklanych i lustrzanych, ceramicznych i metalowych, a także lakierowanych i mających wysoki połysk powierzchniach z tworzywa sztucznego. Ten niewymagający znakowania środek do mycia ma zaawansowane właściwości w zakresie usuwania zabrudzeń i pozostawia połysk bez smug. Drizzle® Blue sprawdza się w codziennym utrzymaniu czystości, a dzięki niewielkiemu zużyciu jest szczególnie ekonomiczny. Gotowa do użycia butelka do rozpylania umożliwia prostą aplikację. Produkt jest rozpylany z butelki na złożoną ściereczkę z mikrowłókien, a powierzchnia może być bezpośrednio i szybko oczyszczana.

DRIZZLE® BLUE SP 20  jest przetwarzany w czystej postaci i oferowany zarówno w butelkach do rozpylania o pojemności 600 ml, jak i w pojemniku 10-litrowym. Od 1 maja 2019 r. stara formuła nie będzie oferowana przez producenta.

Wraz z produktami Drizzle® Blue SP 20 (powierzchnia), Bucasan® Sanibreeze G 454 (sanitariaty) i Corridor® Cibreeze Wipe S 790 (podłoga) oraz gotowym do użycia odświeżaczem powietrza Buz® Fresh Magic G 567 Buzil pokrywa pełną przestrzeń mieszkalną i sanitariaty w obiektach obciążonych zapachowo i zapewnia najwyższą czystość i higieniczne warunki.

Dalsze szczegóły na stronie produktu DRIZZLE® BLUE SP 20.