Kompendium o wykładzinach elastycznych.

Temat seminarium
  • Podstawy chemiczne i materiałowe.
  • Dobór chemii wg. rodzajów powierzchni oraz obszarów użycia.
  • Oferta 2022 + nowości.
  • Kompendium o wykładzinach elastycznych.
  • Technologie dla PCV, Winyli, Linoleum, Marmoleum, Kauczuk.

 

 

Szanowni Państwo,
 
Wychodząc naprzeciw zaistniałej sytuacji epidemiologicznej kontynuujemy tematyczny cykl szkoleń on-line z zakresu zastosowania profesjonalnych technologii mycia z użyciem produktów marki Buzil!

Kiedy i gdzie?
Szkolenia odbywają się zgodnie z harmonogramem podanym stronie w godzinach  10:00-12:00.
Szkolenie będzie odbywać się w bardzo intuicyjnym i łatwym w obsłudze programie Microsoft Teams, jednak będzie dostępne dla wszystkich, niezależnie od posiadania tej aplikacji.

Jak się zapisać na szkolenie?
Aby wziąć udział w szkoleniu należy dokonać zgłoszenia na adres szkolenia@buzil.pl podając nazwisko uczestnika, nazwę firmy oraz adres mailowy, który jest warunkiem niezbędnym, aby móc wysłać państwu link z zaproszeniem.

Jak dołączyć do spotkania?
Po zatwierdzeniu przez nas udziału otrzymują Państwo na podany adres mailowy link Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams .
Klikając w link, po zatwierdzeniu przez organizatora, dołączają Państwo do szkolenia.

Na jakim sprzęcie można brać udział w szkoleniu?
Połączenie może odbywać się z komputera/laptopa. Obsługiwane przeglądarki to: Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Najnowsza wersja przeglądarki Chrome, Najnowsza wersja przeglądarki Firefox.
Można skorzystać również z urządzenia mobilnego – tablet/smartfon. W tym przypadku, po kliknięciu w link, system przekierowuje do sklepu Google Play (w przypadku androida) lub Apple Store (system IOS). Należy ściągnąć bezpłatnie aplikację Microdoft Teams.
Nie ma potrzeby logowania w na koncie Microsoft, można dołączyć jako gość.

W dniu szkolenia w momencie jego rozpoczęcia należy kliknąć w link, włączyć kamerę i mikrofon i aktywnie brać udział w szkoleniu.
Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu szkolenia on-line oraz z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych*.

*Regulamin wysyłamy na zapytanie.

Cena na zapytanie

Serdecznie Państwa zapraszamy!

Data rozpoczęcia: 17.06.2022 - 10:00
Data końcowa: 17.06.2022 - 12:00
Miejsce: Online
Adres: Oprogramowanie do spotkań online „Microsoft Teams“