Profesjonalne rozwiązania czystościowe

Skutecznie, niezawodnie i szybko – Buzil zawsze rozwiązuje problemy.

Od czyszczenia obiektów poprzez specyficzne dla branży zastosowania w przemyśle, hotelarstwie i gastronomii po usługi w ośrodkach opiekuńczo-pielęgnacyjnych: regularne mycie podłóg, urządzeń sanitarnych, powierzchni i urządzeń technicznych jest decydującym czynnikiem ekonomicznym i stanowi istotną część działalności gospodarczej, zarówno w publicznym, jak i prywatnym sektorze. Tylko profesjonalne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska usługi utrzymania czystości umożliwiają zachowanie wartości i perfekcyjne funkcjonowanie obiektów. Ale jak wykonywać te codzienne zadania możliwie sprawnie, bezpiecznie i szybko? Odpowiedzią jest szeroki asortyment produktów czyszczących, pielęgnacyjnych, higienicznych i dezynfekujących firmy Buzil, które odpowiadają praktycznie wszystkim wymaganiom związanym z utrzymaniem czystości w budynkach.

Używany przez firmę Buzil system znakowania kolorami obszarów zastosowania zapewnia skuteczny i bezpieczny wybór odpowiednich produktów. Dzięki charakterystycznym kodom na etykietach pojemników i zamknięciach butelek oraz barwionym środkom czyszczącym pomyłka jest w zasadzie wykluczona. Dodatkowy barwny kod wskazuje określoną wydajność mycia: wszystkie produkty do codziennego użytku, czyszczenia intensywnego i gruntownego oraz do powłok są opatrzone dodatkowym kolorowym paskiem.

Począwszy od indywidualnych wstępnych konsultacji poprzez ukierunkowany wybór produktu i optymalizację procesów czyszczenia po infolinię – Buzil oferuje szeroki zakres usług, aby zagwarantować doskonałe rezultaty.