Środki piorące BUZ® LAUNDRY

Środki piorące BUZ® LAUNDRY

TERAZ JESZCZE WIĘKSZA SKUTECZNOŚĆ I SZERSZY ZAKRES USŁUG PRZY CZYSZCZENIU TEKSTYLIÓW.

Buz® Laundry to doskonała seria produktów do profesjonalnego czyszczenia i prania pokryć mopów, ściereczek, bielizny pościelowej i stołowej, odzieży roboczej i ręczników w domach. Cała seria produktów Buz® Laundry ma strukturę modułową. Dzięki temu można dostosować efektywność czyszczenia do określonych potrzeb przy realizacji profesjonalnych usług. Dzięki płynnej formie produkty mogą być dokładnie dozowane i sprawdzają się także w niskich temperaturach.

W rezultacie nasze środki do mycia są skuteczne i opłacalne: Dzięki zoptymalizowanemu dozowaniu, stosując produkty z serii Buz® Laundry Compact i Buz® Laundry Enz 3, środka piorącego zużywa się o 20% mniej. Rezultat czyszczenia jest jednak równie przekonujący jak wcześniej – dzięki nowym technikom pomiarowym do dokładnego oznaczania efektywności czyszczenia.

Dla indywidualnie dostosowanych rozwiązań w zakresie dozowania bez ukrytych kosztów oferujemy pakiet usług Laundry obejmujący planowanie, instalację i wsparcie techniczne. W praktyce oznacza to, że po oględzinach obiektu przez opiekuna klienta przygotowujemy indywidualną i dostosowaną do potrzeb ofertę. Montaż, instalacja i zoptymalizowane pod względem efektywności ustawienia urządzeń realizowane są przez wykwalifikowanego technika, który wykonuje także mycie wstępne. Ofertę usługową Buzil uzupełniają różnorodne świadczenia w ramach wsparcia technicznego, takie jak regularny serwis utrzymania, całodobowa infolinia serwisowa i błyskawiczna obsługa w przypadku wystąpienia awarii.

Przegląd produktów