Przemysłowych

Skutecznie, niezawodnie i szybko czyszczenie budynków i urządzeń przemysłowych serią środków INDUMASTER.

Niezależnie od rodzaju nieczystości, czy to oleistych, czy tłustych, w przypadku specyficznych zabrudzeń, jak np. klej, grafit, żywica, starta guma, ślady po butach, czy wózkach, naloty wapienne, rdza i zabrudzenia mineralne potrzeba dużej siły zwalczania brudu, czyli środka, który zadziała niezawodnie i w krótkim czasie. Obszary zastosowania, z którymi mamy do czynienia w przemyśle rozciągają się od czyszczenia i pielęgnacji wykładzin przemysłowych i powierzchni wewnętrznych, takich jak sufity i ściany przez najbardziej zróżnicowane powierzchnie metalowe i plastikowe oraz szklenia przemysłowe, aż po kon- serwację i pielęgnację maszyn produkcyjnych. Profesjonalne środki do przemysłu muszą być więc szybkoschnące, niskopienne (by można je stosować w maszynach czyszczących), muszą chronić przed korozją, być przyjazne dla środowiska i posiadać właściwości szybko działających separatorów tłuszczy według tzw. normy ÖNORM. W szczególności, w sektorze spożywczym niezbędne jest odpowiednie podejście do higieny. Wieloletnie doświadczenie i doskonałe know-how w zakresie czyszczenia przemysłowego oraz różnego rodzaju obiektów użytkowych czyni firmę Buzil właściwym partnerem dla tych trudnych wyzwań, które mogą być w skuteczny sposób zwalczone naszą serią przemysłowych środków czyszczących INDUMASTER®.

Wartość maszyn i urządzeń produkcyjnych jest nie do przecenienia. Niestety utrzymujące się zabrudzenia i brak bieżącej pielęgnacji zwiększa znacząco ryzyko zakłóceń działania urzą-dzeń produkcyjnych, a nawet grozi ich zepsuciem. Regularne używanie serii środków INDUMASTER® do bieżącej pielęgnacji oraz stosowanie się do odpowiednich zaleceń producenta w kwestii czyszczenia urządzeń może znacząco zredukować koszty utrzymania.

Buzil oferuje szereg dodatkowych usług. Od indywidualnych konsultacji na obiekcie  poprzez tworzenie planów czyszczenia i higieny, aż po dopasowane do wymogów klienta seminaria i szkolenia praktyczne: nasi doświadczeni technologowie oraz cały team są do Państwa dyspozycji służąc doradztwem i wsparciem. Dodatkowo zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem.

Przegląd produktów