Pielęgnacja płytek z kamionki szlachetnej i płytek antypoślizgowych umożliwia utrzymanie ich wysokiej jakości.

Na mikroporowatych powierzchniach mogą się osadzać cząsteczki zanieczyszczeń i osady wapienne. W rezultacie stają się one szare. Regularne czyszczenie mikroporowatych, drobnoziarnistych płytek z kamionki szlachetnej oraz płytek antypoślizgowych jest niezbędne do długotrwałego zachowania ich dobrej jakości. Szczególnie trudne do usunięcia, mocno przylegające zabrudzenia i osady wymagają skutecznych środków czyszczących. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu są środki do gruntownego i intensywnego mycia Erol® G 490 i Erolcid® G 491. Natomiast do codziennej pielęgnacji płytek z kamionki szlachetnej i płytek antypoślizgowych przeznaczony jest O Tens G 500 i O Tens Azid G 501. Te środki przeciwdziałają osadom z kamienia i spowalniają ponowne osadzanie się zanieczyszczeń. W rezultacie zapobiegają pogarszaniu się stanu płytek, co często osiągane jest poprzez długotrwałe stosowanie środków powierzchniowo czynnych.

Skuteczny i bezpieczny wybór odpowiednich produktów zapewnia przedstawiony poniżej używany przez firmę Buzil system znakowania kolorami obszarów zastosowania. Dzięki charakterystycznym kodom i piktogramom na etykietach pojemników pomyłka jest w zasadzie wykluczona. Dodatkowy barwny kod wskazuje określoną wydajność mycia i informuje o tym, czy środek myjący jest dostosowany do codziennego użytku, czy do intensywnego i gruntownego czyszczenia.

Poza tym firma Buzil oferuje szeroki zakres usług, począwszy od indywidualnych wstępnych konsultacji poprzez optymalizację procesów czyszczenia po infolinię dostępną przez 24 godziny na dobę. Dbamy w ten sposób o to, aby zagwarantować Państwu doskonałe rezultaty również w przypadku wymagających zadań.

Przegląd produktów