Edition PLANTA

Efektywny, kompletny system do czyszczenia nieszkodliwego dla środowiska.

Najlepsze wyniki przy niskim zużyciu: Edycja Planta® Buzil nie tylko spełnia najwyższe wymagania w zakresie wydajności mycia, ale też odpowiada ścisłym europejskim standardom w zakresie ochrony środowiska.

Od powierzchni i podłóg poprzez sanitariaty i szkło po płyny do mycia rąk – przyjazny dla użytkownika kompletny system obejmuje oparte na koncepcji zrównoważonego rozwoju rozwiązania czyszczące, które znajdują szerokie zastosowanie. Czystość wokół nas dzięki wieloletniemu doświadczeniu: Już od ponad dwudziestu lat intensywnie zajmujemy się kwestiami ekologii. Na podstawie zdobytych w ten sposób wiadomości stale doskonalimy nasz cały asortyment produktowy, a edycja Planta® została nawet wyróżniona ekoznakiem jakości EU Ecolabel i austriackim znakiem ochrony środowiska.

Zaangażowanie Buzil w ochronę środowiska wykracza jednak w znacznym stopniu poza projektowanie produktów. Już w 2002 r. po raz pierwszy certyfikowano nasz system zarządzania jakością według DIN EN ISO 14001. Ponadto Buzil angażuje się od 1995 r. w dobrowolne dodatkowe inicjatywy z zakresu ochrony środowiska w ramach Paktu Środowiskowego Bawarii. Dodatkowo nasze przedsiębiorstwo od 2011 r. jest DIAMENTOWYM członkiem organizacji UAE Business Council for Sustainable Development (BCSD), arabskiego stowarzyszenia w World Business Council of Sustainable Development.

W naszej codziennej pracy bazujemy na holistycznym podejściu do wytyczających nowe kierunki rozwiązań w zakresie utrzymania czystości. Inaczej ujmując – dążymy do idealnej czystości przy zachowaniu zrównoważonego rozwoju.

Przegląd produktów