Czyszczenie codzienne – podstawowy asortyment

Kompaktowy asortyment buzil do wydajnego codziennego czyszczenia

Od utrzymania czystości w budynkach poprzez specyficzne dla branży zastosowania w przemyśle, hotelarstwie i gastronomii po usługi w ośrodkach opiekuńczo-pielęgnacyjnych: Regularne mycie podłóg, urządzeń sanitarnych, powierzchni i urządzeń technicznych jest decydującym czynnikiem ekonomicznym i stanowi istotną część działalności gospodarczej, zarówno w publicznym, jak i prywatnym sektorze. Tylko optymalne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska codzienne czyszczenie umożliwia zachowanie wartości i perfekcyjne funkcjonowanie obiektów.

Ale jak wykonywać te codzienne zadania możliwie sprawnie, bezpiecznie i szybko? Odpowiedzią jest kompletny podstawowy asortyment produktów firmy Buzil odpowiadający codziennym potrzebom. Tylko pięć produktów pokrywa zapotrzebowanie wszystkich obszarów zastosowania.

System kolorystyczny zdefiniowany wg. obszaru zastosowania został wprowadzony również dla mycia bieżącego, aby umożliwić użytkownikowi łatwy i pewny wybór najodpowiedniejszego produktu.

Kody kolorystyczne znajdują się na etykietach, obejmują również zakrętkę i sam kolor produktu, dzięki czemu pomyłki są prawie całkowicie wykluczone.

W celu oznaczenia rozwiązań specyficznych również zdefiniowaliśmy kod kolorystyczny: wszystkie produkty do czyszczenia bieżącego oznaczone są paskiem w kolorze pomarańczowym.

Począwszy od indywidualnych wstępnych konsultacji poprzez ukierunkowany wybór produktu i optymalizację procesów czyszczenia po całodobową infolinię serwisową – Buzil oferuje szeroki zakres usług, aby zagwarantować doskonałe rezultaty.

Przegląd produktów