Osobiste doradztwo

Skuteczne rozwiązania. Kompleksowe usługi.

Czegokolwiek potrzebujesz – Buzil pomoże to uzyskać. Proponowane przez nas ekonomiczne produkty do czyszczenia, pielęgnacji i dezynfekcji stanowią bazę naszej kompleksowej oferty usług. Od indywidualnego doradztwa poprzez opracowywanie planów czyszczenia i dezynfekcji po dostosowane do klienta seminaria i szkolenia: Nasi doświadczeni specjaliści i sprawdzony zespół serwisowy Buzil dba o klarowność w każdym aspekcie.

Skontaktuj się z nami. Znajdziemy perfekcyjne rozwiązanie.

Telefoniczna obsługa klienta

Zadaniem naszych wykwalifikowanych opiekunów klienta i doradców jest rekomendacja efektywnego produktu i zastosowania. Wspólnie znajdziemy indywidualne rozwiązanie. Zadzwoń – chętnie udzielimy porady. W zakładce KONTAKT  znajdziesz właściwą osobę do kontaktów, do której można skierować pytania.

Opiekun klienta i specjaliści ds. zastosowań zawsze na miejscu

Zapewniamy najlepsze rezultaty, a tym samym gwarantujemy sukces naszych klientów dzięki kompleksowemu wsparciu – od wstępnych konsultacji poprzez właściwy wybór produktu po optymalizację procesów, np. dzięki zastosowaniu odpowiednich systemów i procedur czyszczenia. Zarówno indywidualne, dostosowane do potrzeb klienta szkolenia, jak również szeroka oferta seminariów stanowią istotny element systemu wsparcia firmy Buzil. Specyficzne dla obiektu rozwiązania dotyczące wykładzin podłogowych, powierzchni i materiałów są szybko i profesjonalnie opracowywane przez zespół wsparcia klienta.

Serwisanci

Planowaniem, instalacją i wsparciem indywidualnie dostosowanych rozwiązań w zakresie dozowania zajmują się nasi serwisanci. W praktyce oznacza to, że po oględzinach obiektu przez opiekuna klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, optymalnie dostosowaną do potrzeb klienta. Montaż, instalacja i zoptymalizowane pod względem efektywności ustawienia instalacji realizowane są przez wykwalifikowanego technika. Ofertę usługową Buzil uzupełniają różnorodne świadczenia w ramach wsparcia technicznego, takie jak regularny serwis utrzymania, całodobowa infolinia serwisowa i błyskawiczna obsługa w przypadku awarii.

Bezpieczeństwo produktu i klasyfikacja

Dyrektywa Europejska dot. mieszanin chemicznych  (CLP) i jej wdrożenie na terenie Niemiec (ustawa o środkach niebezpiecznych) przewiduje bardziej rygorystyczne wymagania wobec firm sprzątających budynki w przypadku produktów sklasyfikowanych jako „niebezpieczne“. Jako pracodawcy zobowiązani są oni prowadzić rejestr środków niebezpiecznych, wyszkolić swój personel do pracy z takimi produktami oraz udostępnić swoim pracownikom odpowiednie wyposażenie ochronne.

Chętnie udzielimy wsparcia i przekażemy informacje osobiście. Poniższe wiadomości można uzyskać w sekcji Pliki do pobrania, na odpowiednich stronach informacyjnych produktów lub kierując pytanie do przedstawiciela handlowego bądź obsługi klienta Buzil:

  • Indywidualne szkolenia dotyczące substancji niebezpiecznych
  • Wzorce instrukcji obsługi
  • Wzorce rejestrów substancji niebezpiecznych
  • Karty charakterystyki
  • Karty danych technicznych