Press detail

Ochrona skóry przy pracy – ochrona i pielęgnacja tego, co wartościowe.

| Categorie:  Pressemittelungen

Od 1 stycznia 2019 r. firma Buzil rozszerzyła swoją ofertę produktową Rinax® o trzy nowe produkty.

Różne czynniki środowiskowe, przykładowo trwałe oddziaływanie wilgoci i substancji szkodliwych przeciążają naturalną funkcję ochronną skóry. Duże obciążenia zawodowe sprawiają, że skóra traci ważne składniki, jak lipidy lub substancje wiążące wilgoć, które często nie mogą zostać przywrócone przez regenerację organizmu. Odpowiednie produkty do pielęgnacji skóry wspomagają ten proces regeneracji po pracy i przywracają pierwotną elastyczność i funkcję barierową skóry. Produkty ochrony skóry Rinax® zmniejszają obciążenie skóry przy pracy i jako rozwiązanie zapobiegawcze mogą uniemożliwiać szkodliwe oddziaływanie substancji roboczych lub warunków roboczych na skórę. 

Wraz z asortymentem produktowym Rinax® Buzil oferuje profesjonalne produkty do ochrony skóry, pielęgnacji skóry, a także mycia rąk i higieny rąk dla użytkowników w segmentach sprzątania budynków, przemysłu, zakładów przetwórstwa żywności, schronisk, szpitali itp. - we wszystkich obszarach, które wymagają zaawansowanej ochrony skóry. Od 1 stycznia 2019 r. firma Buzil rozszerzyła swoją ofertę produktową Rinax® o trzy nowe produkty. 

Przed pracą odpowiednią ochronę zapewnia uniwersalne mleczko do ochrony skóry Rinax® Skinguard Pro H 820 i redukujące pocenie się Rinax® Skinguard Glove H 821. Rinax® Skinguard Pro szybko wchłania się w skórę i tworzy elastyczną, wytrzymałą powłokę. Rinax® Skinguard Glove jest przeznaczone do noszenia odzieży ochronnej z odprowadzeniem powietrza, np. rękawic roboczych, butów z cholewami i kombinezonów ochronnych. 

Po pracy i w czasie przerwy skóra obciążona przez czynniki robocze i środowisko jest pielęgnowana przez bezsilikonowy krem do pielęgnacji skóry Rinax® Skincare H 822 z olejkami naturalnymi i woskiem pszczelim. Rinax® Skincare chroni i pielęgnuje ręce i twarz i jest odpowiedni także przy chropowatej i popękanej skórze. Przy regularnym użytkowaniu skóra pozostaje zdrowa i wzmacnia siłę ochronną. 

Wszystkie trzy produkty nie są perfumowane, nie zawierają silikonu i spełniają wymogi w ramach koncepcji HACCP. Oprócz poręcznych tub i małych pojemników dostępne są produkty także w woreczkach 1000 ml i z dopasowanym systemem podajnika. Od określonych ilości minimalnych klienci mają możliwość bezpłatnego wypożyczenia dozownika.

Pobierz informację prasową