Press archive detail

Środek piorący w płynie Buz® Laundry w poręcznej 2-litrowej butelce z dozownikiem

| Categorie:  Pressemittelungen

Od marca środek piorący w płynie Buz® Laundry firmy Buzil dostępny jest w poręcznej butelce o pojemności 2 litrów.

Koncentrat do prania Buz® Laundry Compact L 810 oraz enzymatyczny środek piorący w płynie Buz® Laundry Enz 3 L 820 już od dawna sprzedawane są w pojemnikach 10- i 20-litrowych. Podobnie jak płynny wzmacniacz siły piorącej Buz® Laundry Strong L 831, który można kupić w pojemnikach o pojemności 20 litrów. Ze względu na często niewystarczającą ilość brudnego prania nie zawsze można użyć pralek przemysłowych wyposażonych w dozownik. W wielu przypadkach robienie prania możliwe jest wyłącznie w pralkach z dozowaniem ręcznym. Aby i w tym przypadku zaoferować ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie, trzy wymienione u góry produkty dostępne są od marca 2018 w 2-litrowej butelce uzupełniającej. Szukając nowego pojemnika, kierowaliśmy się nie tylko jego niską wagą i poręcznością, ale również przyjazną dla środowiska możliwością wielokrotnego użytku. Dzięki zakrętce dozującej oraz szczegółowym informacjom o dozowaniu umieszczonym na butelce można dla każdego stopnia zabrudzenia wybrać optymalną ilość środka piorącego. 

Producent dołącza do produktów praktyczne naklejki z optymalną pojemnością wsadu oraz plakaty informujące o prawidłowym przygotowaniu tkanin do prania, zgodnie z mottem „Buzil - po prostu łatwiej“.

Oba środki do prania L 810 i L 820 przynoszą nie tylko ekonomiczne korzyści, lecz są także wyjątkowo skuteczne. Specjalne metody pomiarowe służące do ustalenia dokładnego stopnia wyprania tkanin umożliwiają przy optymalnym dozowaniu środków piorących uzyskanie takich samych efektów przy o 20% mniejszym zużyciu detergentów.

Pobierz informację prasową