Nowy profesjonalny środek o dużej zdolności kryjącej – Corridor® Black S 739

| Categorie:  Produkte Produkty

Dla intensywnej czerni

Intensywną czerń i niesamowitą zdolność krycia w połączeniu z indywidualnym wykończeniem powierzchni obiecuje nowa powłoka S 739 z linii produktów Corridor®. Produkty Buzil Corridor® są synonimem najwyższej jakości w zakresie mycia i pielęgnacji podłóg.

Nowa, czarna dyspersja niezakwalifikowana na liście materiałów niebezpiecznych nie zawiera soli metali i znajduje zastosowanie na wykładzinach typu asfalt, kamień, jastrych betonowy i cementowy oraz na wykładzinach PCW bez poliuretanowej warstwy zabezpieczającej. Ciemne wypłowiałe podłogi otrzymują dzięki nowemu Corridor® Black S 739 wytrzymałą, czarną powłokę ochronną, zyskując poprzez to nowe życie. Dzięki dobrej rozlewności oraz dużej zdolności wypełniającej i kryjącej powstaje jednorodna, ciemna powierzchnia podłogi. Corridor® Black S 739 jest wg normy DIN 51131 antypoślizgowy. Producent zaleca naniesienie na koniec transparentnej powłoki. W połączeniu z matową, błyszczącą powłoką ochronną lub powłoką o wysokim połysku można uzyskać indywidualne wykończenie. Do tego szczególnie nadają się produkty Corridor® Matt S 737, Corridor® Glorin S 734 i Corridor® Jewel S 741.

Corridor® Black S 739 jest ulepszoną wersją czarnego środka dyspersyjnego Metallic Star G 103 i zostanie po raz pierwszy zaprezentowany na targach CMS w Berlinie. Nowy profesjonalny środek o dużej sile kryjącej będzie dostępny od września 2017 r. w kanistrach o pojemności 10 l. Metallic Star G 103 zostanie zastąpiony nowym produktem S 739 i będzie dostępny jeszcze do końca roku. 

Produkty